O mnie

Poznajmy się…

Nazywam się Hanna Szwejda. Jestem dyplomowanym dietetykiem i psychodietetykiem. Studia magisterskie na kierunku Dietetyka ukończyłam w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Pomagam osobom borykającym się z nadwagą i otyłością zgubić w zdrowy i niewymuszony, a naturalny sposób zbędne nadprogramowe kilogramy.

Daje wsparcie w tworzeniu, wdrażaniu, pielęgnowaniu i umacnianiu zdrowych nawyków żywieniowych.

Jestem dietetykiem z pasją, pomagam na co dzień swoim pacjentom czuć się świetnie dając motywację i kompleksowe wsparcie.

Jestem również farmaceutką…

Pracuję, opiekuję się pacjentami od prawie 15 lat i to jest również moja pasja, ponieważ uwielbiam nieść pomoc ludziom.

Uwielbiam przebywać z ludźmi, a praca w aptece wiele mnie nauczyła
i pomogła dogłębniej zrozumieć istotę choroby i problemy z jakimi borykają się moi pacjenci.

Ciągle się rozwijam, uczę pogłębiam wiedzę uczestnicząc w szkoleniach
i biorąc udział w kursach, a wszystko to dlatego ponieważ dietetyka to moja pasja, to chęć ciągłego rozwijania się i wykorzystywania tej wiedzy aby pomóc jak najlepiej moim pacjentom, żeby zmiana nawyków którą osiągną była łatwa, przyjemna i na całe życie. 

A prywatnie…

Uwielbiam  aktywnie spędzać wolny czas, biegać, jeździć na rowerze. Nade wszystko kocham góry, to jest zdecydowanie moja pasja i moja druga miłość, bo pierwsza to oczywiście rodzina, która jest dla mnie najważniejsza.

Jestem żoną wspaniałego człowieka, który wspiera mnie we wszystkim co robię oraz mamą dwójki szalonych, cudownych, już dorosłych dzieci, na które zawsze mogę liczyć.

Uwielbiam spotykać się ze znajomymi, lubię inspirować się słuchając  ciekawych ludzi, jestem osobą bardzo pozytywną uśmiechającą się do całego świata, wręcz zarażającą uśmiechem, lubiącą pomagać innym co mi sprawia ogromną radość.

Gotowanie – tak zdecydowanie bardzo lubię gotować, lubię eksperymentować w kuchni, ale nie lubię spędzać w niej czasu godzinami, więc moje przepisy nie będą również i od Ciebie wymagały spędzania całego dnia w kuchni na gotowaniu.

Napisz do mnie

Chcesz dopytać o współpracę lub masz jakieś pytania?
Hanna Szwejda – ZnanyLekarz.pl